İşte Google'ın Yeni Akıllı Gözlüğü | Emir Can - Kişisel Blog

İşte Google’ın Yeni Akıllı Gözlüğü

  BİLİM ve TEKNOLOJİ    12 Haziran 2019
2 Yorum

Merhaba arkadaşlar Google, yeni akıllı gözlüğü Google Glass Enterprise Edition 2’yi ortaya çıkardı. Qualcomm’un Snapdragon XR1 mimarisinden güç alan gözlük bakın hangi özelliklerle geliyor?

İşte Google'ın Yeni Akıllı Gözlüğü
İşte Google’ın Yeni Akıllı Gözlüğü

Google Glass‘ın bu yeni modeli son tüketiciye ulaşmaktan öte daha spesifik işleri olanlara yönelik olarak geliştirildi.Google Glass Enterprise Edition 2, Google Akıllı Gözlük sizlerle.

Diğer bir deyişle çalışanların güvenlik ve etkinliğini geliştirmelerine yardımcı olacak şekilde tasarlanan Google Glass Enterprise Edition 2, lojistik ve üretimden, alan hizmeti ve eğitime kadar çeşitli sektör çalışanlarına eller serbest erişim sağlayarak ihtiyaçları olan bilgi ve araçlara ulaşmalarını sağlıyor.

Qualcomm’un Snapdragon XR1 programlama mimarisi üzerine kurulan cihaz, çok çekirdekli işlemci, grafik işlemci ve Qualcomm Yapay Zeka Motoru’ndan oluşuyor. Bu teknolojiler sayesinde olağanüstü pil ömrü için gereken güç tasarrufu ve geliştirilmiş performans için ısı verimliliği sağlanıyor. 

Google Enterprise Edition 2 şimdi belirli sektörlerdeki kurumsal müşterilerle saha denemesi aşamasında.

Artık çocukken hayranlıkla izlediğimiz çizgi filmlerdeki teknoloji tamamen gerçekleşme üzere bakalım teknoloji bizleri nerelere götürecek.

110 okunma

Etiketler :

  Benzer Yazılar


  Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yapına Yorumlar (2)